Niesamowite rzeczy


18 lutego 2020 Tadeusz 0 Comment , , , ,

Są takie książki, które maja za zadanie zmotywować nas do działania. W ostatnich czasach pojawiło się ich bardzo dużo na rynku. Mają one jedną misję – motywację. Dzięki nim mamy wstać z kanapy i się poruszać. Mamy sprawić, że ruch, aktywność sportowa będzie czymś co pokochamy. Inne z kolei mają za zadanie troskę o nasze zdrowie. Nie mamy bagatelizować tego, co się z nami dzieje. Czas w końcu iść do lekarza i wykonać odpowiednią diagnostykę. Podobnie jest również z jedzeniem. Zacznijmy w końcu jeść zdrowo – w szczególności, że można jeść zdrowo i tanio. Taką książką jest również “Bluefishing“. Do czego chce nas zmotywować jej autor Steve Sims.

Spełnione marzenia

„Spełniam te marzenia moich klientów, których nikt inny nie potrafi, a nawet nie próbuje spełnić. Bluefisherzy potrafią załatwić wszystko. Naprawdę wszystko.” – po takim wstępie już wiemy, że niezabraknie tu ogromnych emocji oraz nutki… zazdrości. Dlaczego? Bo innym udało się już spełnić swoje marzenia. A nam jeszcze taki wyczyn się nie udał. Przy czym uwaga – nie jest to książka tylko o przechwałkach. Wyjaśnijmy sobie jednak wszystko od początku. Steve Sims, który jest autorem tej książki założył jednocześnie firmę o nazwie “The Bluefish”. Jego firma znana jest na całym świecie i działa w branży rozrywkowej już od dłuższego czasu. Zadaniem Steve’a i jego współpracowników jest spełnienie marzeń wszystkich osób, które się do niego zgłoszą. Najczęściej są to osoby VIP, znani piłkarze, inni sportowcy, politycy, gwiazdy sceny muzycznej, kadra kierownicza i jeszcze wiele innych osób. Wszyscy, którzy mają duże wymagania odnośnie swoich wymagań, doznań, jakie chcą przeżyć mogą zgłaszać się do Bluefish.

Wszystko jest do zrealizowania

Marzysz o ślubie w Watykanie? Nie ma najmniejszego problemu. A może chcesz, żeby Twoje wesele odwiedziła jakaś sławna gwiazda? Kontakt z potężnymi potentami branży biznesowej, jak np. firma Elon Musk? Dla Bluefisherów nie ma najmniejszego problemu, bowiem są w stanie zrealizować każde marzenie. Dzięki nim człowiek poczuje się spełniony. W swoim portfolio firma Blufeish ma wiele udanych realizacji. Nie chodzi tutaj jednak o przechwalanie się takimi wydarzeniami. “Bluefishing” to opowieść o tym, że jak się czegoś pragnie, to należy działać. Steve Sims działa według swojej filozii, która mówi, że trzeba popracować nad własnym umysłem, dzięki czemu będzie można w życiu dokonać naprawdę wspaniałych rzeczy. Przełamujmy swoje granice, a na pewno zobaczymy, że jesteśmy w stanie zrealizować wszystkie cele, jakie przed sobą postawimy.

Book obraz autorstwa freepik - www.freepik.com